Rozmowy w toku

odcinek 2578

Rozmowy w toku

W programie poznacie historie o tym, jak częste wizyty teściowej i jej dobre rady doprowadzają do konfliktu nawet w najbardziej udanym związku. Znacie ten problem z własnego podwórka? Koniecznie zobaczcie ten program!

Arek, swój problem z teściową opisuje tak: Budzę się rano - teściowa jest, idę do pracy - teściowa jest, wracam z pracy - teściowa jest, kładę się spać - teściowa jest!”. Co na to Sandra?
Klaudia przez kłótnie ze swoją przyszłą teściową wylała już wiele łez. Teściowa powiedziała jej tuż przed wigilią, że l lepi pierogi, a później zrobiła awanturę, że na wieczerzy nie ma karpia… Klaudia jednak ma przede wszystkim ma żal do narzeczonego.
Teresa wysłała do nas takiego e-maila: „Życiem mojego męża kieruje jego matka. Mąż się jej panicznie boi, kiedy teściowa mnie atakowała, to stawał po jej stronie. Wielokrotnie pytałam czemu staje po stronie teściowej, nic nie opowiedział, a drążenie tematu powodowało jego agresje.
Opisana sytuacja jest krótkim streszczeniem mojego życia w piekle. Po tylu latach cierpienia chciałabym, żeby ktoś się końcu nade mną zlitował. proszę o pomoc w imieniu moim i syna”. W programie Teresa spróbuje zmierzyć z problemem i przekonać męża, żeby w końcu stanął po jej stronie.