Rozmowy w toku

odcinek 2572

Rozmowy w toku

Taniec - ruch ciała w tempie zgodnie z muzyką. Według dawnych wierzeń miał zapewnić udane polowanie, dodawać odwagi wojownikom, sprowadzać urodzaj, czy na przykład deszcz. Na pary, które dziś będziemy gościć w naszym studio sprowadza burze z piorunami, bo okazuje się, że taniec właśnie może wywołać w związku poważny kryzys…

Patryk od pół roku chodzi z Natalią na prawie każdą dyskotekę. Chodzi, choć wcale nie ma na to ochoty... Dlaczego więc tak się poświęca?

Marcin i Sara kłócą się ze sobą praktycznie na każdej imprezie. Robią sobie na złość tańcząc z innymi, a to tylko zaognia konflikt między nimi. Czy ten związek da się jeszcze uratować?  ​

O tym, że Paula tańczy przy rurce w klubie tylko dla panów Maciek wiedział od początku. Po miesiącu uznał, że to jednak nie jest praca dla jego dziewczyny. Czy Paulina tak łatwo zrezygnuje ze swojej pasji, jak jest pole dance?

Paweł jest chłopakiem Pauliny od półtora roku. Poznali się w klubie i na początku chodzili na dyskoteki razem. Od jakiegoś czasu to się jednak zmieniło, bo Paulina na imprezach woli zajmować się czymś innym, a chłopak nie jest jej na dyskotece do niczego potrzebny... Co tak pochłania uwagę Pauliny?