Rozmowy w toku

odcinek 2566

Rozmowy w toku

Za granicą pracuje około 2 300 000 Polaków -  ich powrotu chcą nie tylko politycy, ale przede wszystkim ich rodziny.  Co dziś okaże się ważniejsze – rodzina w Polsce czy pieniądze za granicą?

Beata od 17 lat jest mężatką, ale myśli o rozwodzie, bo jej mąż Rafał od 13 lat pracuje w Anglii. Czy da się jeszcze uratować to małżeństwo?

Sebastiana i Karolina byli w naszym studio prawie 2 lata temu - wówczas  ich związek wisiał na włosku z powodu podejrzeń o zdradę. Od tego czasu zostali rodzicami i zaplanowali ślub. Niestety w tej chwili znów im się nie układa przez to, że Karolina jest z synkiem w Niemczech. Na ich dłuższy pobyt nie zgadza się Sebastian. Co Karolinę trzyma za granicą?

Berta tęskni za mamą, która 10 lat temu wyjechała do pracy do Włoch i  cały czas wysyła swoim dzieciom pieniądze. Jej córka wolałaby zamiast pieniędzy – mieć mamę… Co by się musiało stać, żeby Bożena wróciła do Polski?

Aneta 4 lata temu zdecydowała się na wyjazd do Anglii. Jest zachwycona Dorset i nie żałuje tej decyzji. Angielska sielanka trwałaby dalej, gdyby nie córka Anety - Karolina, która codziennie błaga mamę, żeby wróciły do Polski... Dlaczego?