Rozmowy w toku

odcinek 2563

Rozmowy w toku

Komu pierwszemu powiedziałaś, że jesteś w ciąży?  Jak długo czekałaś, żeby podzielić się tą dobrą nowiną z partnerem albo z rodzicami? Dziewczyny, które dziś przyjechały do naszego studia ukrywały ciążę tak długo jak się dało, nawet do dnia porodu…

Natalia miała 14 lat, kiedy zaszła w ciążę. Tak dobrze udało jej się to ukryć przed mamą, że prawda wyszła na jaw dopiero w dniu porodu. Dlaczego tak długo zwlekała z powiedzeniem mamie prawdy?

Natalia powiedziała Mariuszowi o ciąży dopiero w 6-tym  miesiącu, kiedy Mariusz zapytał o jej dziwnie ruszający się brzuch. Dlaczego Natalia tak długo zwlekała?

Gosia była w 8 miesiącu ciąży, kiedy powiedziała swojemu partnerowi o tym, że spodziewa się dziecka. Nie ukrywała tego przed nim, bo sama o tym nie wiedziała! Na dodatek było to dziecko jej poprzedniego chłopaka…

Kiedy Ewelina zaszła w pierwszą ciążę,  praktycznie od razu przyznała się do tego rodzicom.  Problem pojawił się przy drugiej ciąży – wtedy przyznała się mamie dopiero 12 dni przed rozwiązaniem… Dlaczego?