Rozmowy w toku

odcinek 2558

Rozmowy w toku

Ile razy w tym roku byłaś już u lekarza? Kobiety, które jutro poznacie bywają tam regularnie, nawet co kilka dni. Są przekonane, że cierpią na groźną chorobę, której nikt nie potrafi zdiagnozować.  Ich bliscy mają dosyć ciągłych histerii i słuchania o coraz to nowych dolegliwościach...

26-letnia Kinga łyka codziennie dwie tabletki przeciwbólowe. Ale to nie wszystko. Kinga zdiagnozowała u siebie już: białaczkę, raka płuc, raka macicy, raka  żołądka, raka jelita, raka wątroby,  raka przełyku. U swojego pięcioletniego syna też dopatrzyła się między innymi objawów raka  płuc, białaczki i  raka krtani. 
Lekarze nie potwierdził ani jednej z tych chorób.  A mąż Kingi?  Tęskni za starymi czasami, kiedy Kinga nie myślała o chorobach…


Bóle pleców, bóle żeber, bóle głowy, bóle mięśni i kości, bóle w okolicy serca, bóle brzucha, pokarbowana płytka paznokciowa, zadyszka, sucha skóra na dłoniach  – to tylko niektóre objawy opisane w mailu, który Angelina wysłała do naszej redakcji.  Słowo „ból” padło w nim siedemnaście razy, choć i lekarze i tato powtarzają Angelinie, że jest zdrowa ….

Agnieszka od roku czuje się słabo. Często też bolą ją nogi, narzeka, że  puchną.  Lekarze nie znaleźli przyczyny tych dolegliwości….

Daria od dziecka była przekonana, że przydarzy jej się coś złego, najbardziej boi się końca świata...