Rozmowy w toku

odcinek 2553

Rozmowy w toku

Oni kochają jeść soczyste steki, pizzę, hamburgery, mamusine rosołki. Zamiast tego ich dziewczyny serwują im ryby na parze, sałatki i  warzywa. Dlatego przy każdym posiłku dochodzi do kłótni – czy uda im się naleźć kompromis?

Ernest jeszcze niedawno objadał się frytkami, pizzą, hot-dogami i hamburgerami. Od dwóch miesięcy ma zakaz jedzenia fast-foodów, bo jego dziewczyna postanowiła wprowadzić w domu zdrową dietę…

Jeśli lubicie kotlety schabowe, żeberka, skrzydełka kurczaka w panierce, golonkę, halibuta czy łososia to według Oli, wegetarianki, nie macie serca i zabijacie niewinne zwierzęta. Problem w tym, że ona - według tej definicji - żyje z… mordercą!

Łukasz najbardziej lubi domową kuchnię swojej mamy, ale jego dziewczyna gotuje zupełnie inaczej. Łukasz schudł już na jej obiadkach 8 kilogramów!

Czy można jeść i smacznie, i zdrowo? Przekonacie się na naszych warsztatach kulinarnych! Jak zrobić zdrowego kebaba w 6 minut? Jak przygotować pyszną rybę w 10 minut? Odpowiedzi poznacie w programie!