Rozmowy w toku

odcinek 2531

Rozmowy w toku

„Przestań wciąż dzwonić do mamy”, „ Przestań konsultować się z nią w każdej sprawie”, „Jesteś ze mną, czy z własną mamą?”- tak wyglądają rozmowy moich dzisiejszych gości. Czy uda im się dziś odkleić swoich partnerów od ich mam?

Damian ma poważne plany wobec Olgi, ale zawisły one na włosku ponieważ Olga zdaniem Damiana za bardzo słucha mamy i dzwoni do niej ze wszystkim: co ma ugotować na obiad, kiedy wyjść z imprezy, jak spędzić sylwestra itd.vOlga nie chce żeby mamie było przykro i dlatego pyta się jej o wszystko i wierzy, że ona mu lepiej poradzi niż chłopak. Jak długo jeszcze Damian wytrzyma związek w trójkącie z mamą?

​Patrycja ma problem z mężem maminsynkiem, który na każdych zakupach dzwoni i wysyła mms-y do mamy w USA, bo nie wie , którą koszulę wybrać. Dotyczy to też telewizora, roweru jak i margaryny. Patrycja czuje się przy nim jak piąte koło u wozu. Piotr zdaje sobie sprawę, że rani tym Patrycję, ale nie umie się powstrzymać przed telefonem do mamy. Po prostu wie, że ona mu najlepiej doradzi. Jak oderwać Damiana od spódnicy mamusi?

Andrzej, żeby odkleić żonę od mamy wyprowadził się z miasta, ale dało to skutek odwrotny, bo teraz żona przesiaduje po 40 minut na telefonie z mamą i zaprasza ją co weekend do w odwiedziny. Wtedy Andrzej musi wyjść z domu, bo teściowa nie zostawia na nim suchej nitki, a żona we wszystkim jej przytakuje. Kasia nie rozumie dlaczego Andrzej nie lubi jej mamy, która przecież stara się im pomóc i doradzić, żeby im się żyło lepiej. Czy Andrzej przesadza czy to może Kasia nie widzi problemu?

Kamil twierdzi, że narzeczona szczuje go swoją mamą i nie może zrozumieć dlaczego, bo przecież zarabia na dom, wychowuje dzieci, jest uprzejmy w stosunku do teściowej, a ona traktuje go jak zero. Patrycja natomiast uważa, że Kamilowi się to należy i cieszy się, że on boi się jej mamy. Kamil nie ma też co liczyć na to, że ona przestanie codziennie widywać się z mamą, bo tak lubi i koniec. Za co Kamil jest tak atakowany przez obie Panie?