Rozmowy w toku

odcinek 2528

Rozmowy w toku

Dziewczyny, które zaprosiła Ewa nie mogą się pogodzić z tym, że w ciąży – albo niedługo po porodzie – zostały same. Dlaczego ich mężczyźni zostawili je i dzieci? Czy mogło być inaczej?

19-letniaAndżelika rodzi na dniach. O tym, że jest w ciąży dowiedziała się dopiero w 4-tym miesiącu. Ojciec dziecka, Patryk jeszcze tylko przez miesiąc był przy nich, po czym wyjechał do Niemiec, rzekomo zarobić na nową rodzinę i… kontakt z nim się urwał. Jak zareagowała mama Patryka, kiedy dowiedziała się, że będzie babcią?

Grzesiek rozwiódł się z Anią prawie półtora roku temu. Odszedł do innej kobiety, bo żona zaczęła mu wypominać niskie zarobki. Ania została trójką dzieci i świat się jej całkowicie zawalił. Co Grzesiek ma do powiedzenia Ani w tej sprawie?

Patrycja sama zerwała z chłopakiem i ojcem swojej córki, jeszcze, kiedy była w ciąży. Miała jednak ku temu ważny powód, bo Grzesiek zażądał usunięcia ciąży i nie ograniczył się tylko do słów. Co przeżyła Patrycja?

Weronika jest w 6-tym miesiącu ciąży. Chłopak, z którym była 4 lata, 3 miesiące temu  zerwał z nią, bo nie ma pewności czy dziecko, które nosi Weronika jest jego, ponieważ przez miesiąc zarabiała w Niemczech, jako prostytutka. Jak Weronika udowodni Darkowi, że to on jest ojcem?