Rozmowy w toku

odcinek 2525

Rozmowy w toku

Marzą o karierze modela, fotomodela, nie pogardziliby też wygraną w wyborach Mistera Polski. Dlatego nasi goście uważnie przyglądają się karierze Rafała Maślaka – chcieliby wybić się tak jak on i wyglądać tak jak on. Cóż, ten program nie miałby sensu, jeśli nie zaprosilibyśmy właśnie jego - Rafała  Maślaka, Mistera Polski 2014, III Wicemistera International i Mistera International Internautów…

Razem z Rafałem przyjechał też do nas Dawid – Mister Kolumbii, który tak pokochał Polskę, że postanowił u nas zostać i tu rozpocząć nowe życie. Co tak bardzo urzekło go w naszym kraju?

18-letni Sebastian od dziecka chciał być modelem, ale na dobrych chęciach się kończyło, bo zawsze brakowało mu wiary w to, że marzenie może się spełnić. Sytuacja zmieniła się diametralnie, kiedy poznał historię Rafała Maślaka. I od tej pory, właściwie codziennie, po godzinach, zamienia się właśnie w niego…

Norbert zdobył tytuł wice mistera Wielkopolski 2015. Miesiąc temu postawił wszystko na jedną kartę - rzucił pracę i wyjechał do Warszawy. Przed wyjazdem Norbert zerwał z dziewczyną, bo uznał, że kariera jest najważniejsza. Czy zdobędzie tytuł Mistera Polski?

Marcin chce być tak znany, jak Rafał Maślak. Ma plan - najpierw będzie modelem, a potem piosenkarzem.  Na początek wybrał sobie dość oryginalny pseudonim… Jaki? Zobaczcie sami!