Rozmowy w toku

odcinek 2522

Rozmowy w toku

Zaniedbujesz dziecko, dom i mnie – a wszystko dlatego że jesteś uzależniona od swojego smartfona – tak mówią panowie, których poznacie w programie. Ich partnerki nie widzą problemu, mimo że każdą wolną chwilę spędzają z telefonem w ręce.

Damian ma do żony pretensje, że zaniedbuje dzieci i nie wywiązuje się z małżeńskich obowiązków, bo „siedzi całe dnie i noce przyklejona do telefonu, z dziećmi na spacer nie pójdzie, obiadu nie zrobi, a do tego woli na fejsie siedzieć niż seks ze mną uprawiać”.

Agnieszka przyznaje, że nawet jak bawi się z dzieckiem, to jedną ręką klika na smartfonie. Jak wyciągnąć Agnieszkę z uzależnienia?

Artur razem z Anetą wychowuje trójkę jej dzieci z poprzedniego związku. Artur czuje się ich ojcem i dlatego nie może zrozumieć Anety, która zamiast zajmować się dziećmi, zajmuje się telefonem. Aneta twierdzi, że ma cały do na głowie i ci jakiś czas musi się wyluzować w internecie. Dlaczego Aneta woli spędzać czas w sieci niż z rodziną?

19 letni Piotrek i 33 letnia Ewelina 3 miesiące temu zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Od miesiąca razem mieszkają. I zamiast opowiadać Ewie dzisiaj o tym jak ich miłość kwitnie Piotrek przyjechał się pożalić, że z przerażeniem obserwuje uzależnienie Eweliny od tabletu. A do tego jeszcze daje zły przykład 7 letniemu synowi, który na zmianę siedzi na tablecie albo na telefonie. Ewelina nie widzi problemu, ale za to przez cały dzień musi widzieć swój tablet. To jest problem czy go nie ma?

Miłosza najbardziej  denerwuje to,  że jego dziewczynę Kasię częściej można spotkać z telefonem w ręce niż z synkiem na rękach. Wraca po tygodniu pracy na weekend do domu i sam musi zajmować się rocznym synkiem, bo jego dziewczyna ciągle siedzi w sieci i ma gdzieś resztę rodziny. Czego tak naprawdę szuka Kasia w internecie?