Rozmowy w toku

odcinek 2511

Rozmowy w toku

Ponoć to kobiety są tą piękniejszą płcią, ale czasy się zmieniają! Zdawałoby się, że idealni mężczyźni nie mają problemu z kobietami. Nic bardziej mylnego. Wciąż są sami. Dziewczyny, które zasiadły na widowni są uzbrojone w laptopy i tablety i skomentują to, co słyszą od gości Ewy. Być może znajdą odpowiedź na pytanie, dlaczego żadna kobieta nie może sprostać wymaganiom chłopaków?

Kobieta, która zdobędzie serce Radka zyska wiele jego zdaniem, bo jak sam twierdzi jest

przystojny, zadbany, dobrze się ubiera i dba o zęby. Poza tym ma fajny charakter i jest dowcipny i inteligentny. To, dlaczego Radek wciąż nie ma dziewczyny?

Denis chciałby mieć dziewczynę, ale nie może spotykać się z byle, kim. Nie może, bo sam jest niebyle, kim: „jestem osobą publiczną, modelem, piosenkarzem, tancerzem, lokalnym celebrytą i planuję poważną karierę, dlatego też wymagam od kobiety, aby była, ładna, inteligentna i coś sobą prezentowała”. Czy znajdzie się dziewczyna dla Denisa?

Grześka mama namówiła, żeby sobie znalazł żonę. Grzesiek się zgodził, bo uważa, że jest dobrą partią, ponieważ jest dobrze zbudowany, ma fajny uśmiech i śpiewa w zespole disco polo.  Wie, że dziewczyny na niego lecą, ale na razie żadna mu nie podeszła. Co musi mieć w sobie kandydatka na dziewczynę Grześka?

Mateusz szuka damy, kobiety z klasą, bo sam uważa się za mężczyznę z klasą, jest

kulturalny, elegancki i dba o cerę stosując balsamy i kremy. Ciągle jednak natrafia na dresiary, pijaczki albo kobiety zbyt dla niego puszyste. Gdzie Mateusz szuka dziewczyny?

Łukasz ma o sobie wysokie mniemanie i mierzy równie wysoko, od kiedy Joasia Krupa zrobiła z nim sobie selfie. Nawet jak zakocha się w dziewczynie z „niższych sfer”, spróbuje ją podciągnąć do swojego poziomu, pod warunkiem, że „dziewczyna nie będzie się ubierała jak małpa z cyrku i nie będzie jej brzydko pachniało z ust.” Co na ten temat sądzi damska widownia Ewy?