Rozmowy w toku

odcinek 2507

Rozmowy w toku

Skąd masz te pieniądze – od kogo pożyczyłeś, w jakim banku się zadłużyłeś? Takie pytanie zadają swoim parterom dziewczyny, które dzisiaj poznacie. Ponieważ panowie nie chcą przyznać się czy mają długi sprawdzimy to na wykrywaczu kłamstw…

Na początku związku Żaneta dowiedziała się od swojego chłopaka, że pożyczył z banków 80 tysięcy złotych i tych kredytów nie spłaca. Dzisiaj Żaneta podejrzewa, że Kamil mógł zaciągnąć kolejne pożyczki… Na co?

Ola dopiero od 2 miesięcy jest w związku z Krzyśkiem, ale już teraz poważnie się zastanawia, czy to jest właściwy wybór. Co takiego ma na sumieniu Krzysiek, że Ola tak mu nie ufa?

Asia za dwa miesiące wychodzi za mąż, ale dziś przyjechała do nas, żeby ustalić, kto po ślubie będzie w tym związku nosił spodnie. Narzeczony Asi twierdzi, że nie ma absolutnie żadnych długów i nie rozumie, dlaczego ciągle musi z czegoś tłumaczyć. Jaka jest prawda?

Kasia właśnie spodziewa się drugiego dziecka. Jest w 8 miesiącu ciąży i ciągle zamartwia się długami swojego partnera Michała, który według niej wydaje pieniądze na marihuanę. Michał nie rozumie, dlaczego Kasia się wścieka, bo cały czas jej tłumaczy, że nie ma żadnych długów… Kto ma rację?