Rozmowy w toku

odcinek 2498

Rozmowy w toku

Śledztwa, podsłuchiwanie, przeszukiwanie - to tylko niektóre metody szpiegowskie zaproszonych przez Ewę dziewczyn. Dlaczego nie ufają swoim partnerom i na każdym kroku ich sprawdzają? I jak taką kontrolę znoszą panowie?

Asia nigdzie nie puszcza Rafała samego, bo dwóch facetów już ją kiedyś zdradziło. Rafała zresztą też podejrzewa o różne numery, więc teraz nie spuszcza go z oka i na wszelki wypadek zamyka na klucz w pokoju. Rafał ma już po dziurki w nosie ciągłej kontroli Asi, dlatego często ucieka z domu do lasu, żeby pospacerować i ochłonąć. Czy Rafał ma coś na sumieniu czy Asia po prostu przesadza?

Kiedy Krzysiek nie wraca po imprezie do domu, Agata zabiera ich 9 miesięcznego synka i rusza w miasto, żeby go szukać, bo „jak się nie pilnuje faceta, to on zawsze zdradza”. Krzysztof ma to gdzieś, bo twierdzi, że jest wierny, a Agata jak nie ma, co robić to niech sobie chodzi po knajpach. Dlaczego Agata nie ufa Krzyśkowi?

Dominik 3 lata temu zdradził swoją żonę – tego, co zrobił żałuje. Chciałby odzyskać zaufanie Marty, ale ma już dość ciągłego tłumaczenia się z każdego telefonu i z każdego wyjścia. Marta żyje jak na szpilkach, kiedy słyszy o nowych koleżankach z pracy swojego męża. Jak zażegnać ten kryzys?

Aneta za dwa miesiące zostanie mamą, ale zamiast pakować torbę na porodówkę, całe dnie spędza na szpiegowaniu swojego chłopaka, bo od 4 miesięcy Kuba zachowuje się podejrzanie, spędza długie chwile na profilach społecznościowych i ma jakieś dziwne numery w swoim telefonie. Kuba twierdzi, że nie ma nic na sumieniu, Anety nigdy nie zdradził i ma nadzieję, że wreszcie mu uwierzy i przestanie go na każdym kroku sprawdzać. Skąd zatem u Kuby tyle nowych znajomości?