Rozmowy w toku

odcinek 2492

Rozmowy w toku

W czasie wakacji dziecko ma odpoczywać po roku nauki. Zdaniem mam, które gościły w naszym studio - ich dzieci w minione wakacje zajmowały się seksem, narkotykami i alkoholem. Dzieci z pomocą wykrywacza kłamstw spróbują udowodnić mamom, że niepotrzebnie psuły im wakacje swoimi podejrzeniami…

Krysia i Norbert, razem z najstarszą córką z przerażeniem obserwują to co się dzieje z ich młodszymi dziećmi – Krzyś i Paulina nie tylko palą papierosy i popijają alkohol, ale w te wakacje posunęli się krok dalej…​

Bożenka chce wiedzieć, czy słusznie boi się tego co działo się z jej córkami na tych  wakacjach. Kasia i Ola uwielbiają szalone imprezy i nie mają zamiaru z nich zrezygnować… Co na to ich mama?

Lilia jeszcze w połowie roku szkolnego była przekonana, że ma grzeczną córeczkę, niestety w czerwcu zaczęły się problemy. Agnieszka nie ma sobie nic do zarzucenia  i oczekuje od mamy przeprosin za to, że ta zepsuła jej wakacje. Kto kogo będzie przepraszał?

Córka Asi w te wakacje z domatorki zmieniła się w imprezowiczkę. Eliza twierdzi, że jest już dorosła i może sobie robić to, na co ma ochotę. Skąd ma pieniądze na zabawę?