Rozmowy w toku

odcinek 2490

Rozmowy w toku

Jesteś nałogowym palaczem albo walczysz z nałogiem partnera? Koniecznie obejrzyj ten program.  Zobacz, co w ciele palacza zostawia zaledwie 20 paczek papierosów. Dziś spotkanie z zawartością swoich płuc przeżyją goście Ewy, nałogowi palacze. Czy to ich skłoni do zerwania z nałogiem? Łatwo nie będzie, bo chcieć rzucić palenie, a rzucić palenie to dwie różne sprawy.

Dominika twierdzi, że to ostatni dzwonek, żeby namówić Łukasza do rzucenia palenia, bo za 3 miesiące biorą ślub i nie wyobraża sobie, że będą się starać się o dziecko, a on będzie nadal palił. Łukasz pali 3 paczki dziennie i nie ma zamiaru przestać. Czy Dominika przemówi do rozumu?

Monika jest wielką przeciwniczka palenia, ale… miłość nie wybiera i zakochała się w nałogowcu. Teraz ma wrażenie, że dla jej chłopaka Wieśka „fajki są ważniejsze niż nasza córeczka ”, bo non stop pali, nawet przy dziecku.

Wiesiek pali od 22 lat i nawet chciałby z tym zerwać, ale, jak twierdzi, Monika mu to utrudnia. W czym leży wina Moniki?

Sylwia ma żal, że jej chłopak rzucił palenie dla byłej żony, a jej smrodzi w domu.

Łukasz natomiast wypala 2 paczki dziennie i nawet w nocy wstaje żeby zapalić. Czy Łukasz bardziej kocha papierosy czy Sylwię?

Przed nimi wyzwanie: 2 dni bez papierosa pod okiem kamer i psychoterapeuty, który notabene, też walczy z nałogiem. Kto wygra tę walkę?