Rozmowy w toku

odcinek 2489

Rozmowy w toku

Każda kobieta inaczej zachowuje się kiedy zbliża jej się okres – ale dla mężczyzn, których poznacie w programie te dni to prawdziwa gehenna. Ich partnerki biją, szczypią, krzyczą, wyzywają i płaczą przez kilka dni w miesiącu. Panowie są bezradni i nie potrafią się bronić, ponieważ wydaje im się, że panie eksplodują w sposób nieprzewidywalny…

Kasia na kilka dni przed miesiączką zamienia się w tykającą bombę, która w każdej chwili może wybuchnąć i… wybucha… Ofiarą tych wybuchów jest  oczywiście mąż Kasi – Piotrek. Jak sobie radzi z rozszalałą Kasią?

Przed okresem najbardziej Ilonie działa na nerwy jej mąż Tomek. Załamany nie wie co robić, bo kiedy usuwa się z drogi i znika, Ilona jest wkurzona, że go nie ma i jej nie wspiera… Jak poradzić sobie w tej patowej sytuacji?

Odkąd Ewa zmieniła antykoncepcję, jej hormony zupełnie oszalały. Krzysiek dość dosadnie mówi o zachowaniu swojej żony przed menstruacją: wariatka! Czy Ewa oszczędza w „te dni” dzieci, czy obrywają rykoszetem?

Angelina co miesiąc oskarża swojego chłopaka o zdradę. 5 dni w miesiącu funduje Maćkowi piekło. Maciek cierpliwie tłumaczy Angelinie, że jest jej wierny, ale czasami traci cierpliwość. Kto wtedy wkracza do akcji?