Rozmowy w toku

odcinek 2488

Rozmowy w toku

Mini i dekolt to nie kreacja na imprezę. To zestaw obowiązkowy na każdy dzień i na każdą okazję – dla  dziewczyn, które poznacie w programie.  Ich bliscy nie podzielają tej fascynacji kusymi ciuszkami. Będą zatem starali się jakoś na dziewczyny wpłynąć… Skonfliktowane strony wspierać będą przyjaciele… Czy uda się im chociażby pójść na kompromis?

Ksenia uważa, że  Magda – jej  kuzynka przynosi wstyd całej rodzinie... Nie tylko duże dekolty, ale wyzywający makijaż i taniec nie podobają się Kseni. Po czyjej stronie staną Karolina i Agnieszka – koleżanki kuzynek.

Kamil ma bardzo konkretny powód, dla którego chce, żeby jego dziewczyna ubierała się skromnie… Jest o nią bardzo zazdrosny, tym bardziej, że Karolina już raz go zdradziła…Jak Karolina poradzi sobie z zarzutami Kamila? Czy koleżanka Agata wybroni jej zdanie?

Waldek ma lat 60 i jest młodszym bratem  Krysi. Nie może patrzeć jak ubiera się jego siostra. Zdaniem Waldka krótkie spódniczki i głęboki dekolt nie przystojną starszej pani… Czy Danusia wybroni przyjaciółkę?

Adam jako przyjaciel Moni radzi jej, żeby nosiła stroje bardziej zakrywające ciało. Jest matką i powinna świeci przykładem… Monia uważa, że wygląda po prostu ładnie… Kogo poprą Robert i Monika – przyjaciele Adama i Moni.​