Rozmowy w toku
TVN

Rozmowy w tokuRozmowy w toku

Jak szybko wrócić do sylwetki sprzed ciąży?

Odcinek 2487

Żródło: Archiwum TVN
Rozmowy w toku, Jak szybko wrócić do sylwetki sprzed ciąży? , odcinek 2487
TVN, poniedziałek - piątek 15:00

Nie każdej kobiecie łatwo jest uwierzyć, że po porodzie  -  z nadwagą,  z rozstępami mają prawo czuć się pięknie i kobieco.  Dziewczyny, które  poznacie mają właśnie taki problem. Niedawno urodziły i marzą o tym, żeby wrócić do sylwetki sprzed ciąży.

 

Wskazówki, jak to zrobić zdrowo i mądrze dostaną dziś od Edyty Litwiniuk, która nie tylko jest mamą 2 córek, ale też trenerem i specjalistą do spraw dietetyki. Edyta na co dzień  pomaga mamom wrócić do formy po ciąży.

Magda urodziła drugie dziecko zaledwie 4 miesiące temu, ale ćwiczy zawzięcie od kiedy jej córeczka skończyła tydzień. Skąd u niej taki pośpiech?

Lila ma już 16-letniego syna, ale 2 i pół roku temu niespodziewanie zaszła w drugą ciążę.  Przed tą ciążą ważyła 75 kg , a dziś waży prawie 100 kilogramów!

Iwona jest samotną mamą 8 miesięcznej Lenki. Na finiszu ciąży ważyła 81 kilo. Od tej pory przybrała jeszcze na wadze… i to właśnie, z powodu tego jak wygląda, stała się samotnicą, która stroni od mężczyzn…

Produkcja:
TVN S.A
Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
problemy, kontrowersje, goście, dyskusje, specjaliści, bohaterowie, problemy społeczne, tematy kontrowersyjne, jak schudnąć po ciąży?, Jak szybko wrócić do sylwetki sprzed ciąży?
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Rozmowy w toku”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty