Rozmowy w toku

odcinek 2486

Rozmowy w toku

Jaka jest szansa, że na randce umówionej przez internet pojawi się osoba, którą znamy ze zdjęcia umieszczonego w sieci? Czy da się wcześniej, jeszcze przed spotkaniem sprawdzić kogoś, kto przez telefon brzmiał tak wiarygodnie? Co z tego co szukający drugiej połówki w sieci mówią o sobie jest kłamstwem, a co prawdą?

Kiedy Basia poznała Piotra na czacie nie była z nim do końca szczera, bo bała mu się pokazać swoje zdjęcia i zamiast tego wysyłała fotografie przypadkowo, znalezionej w sieci atrakcyjnej kobiety i nawet imię sobie zmieniła na Milenę, a teraz się boi się, że Piotr ją odrzuci.

Dla Piotra, który zakochał się przez internet w Basi vel Milenie jej widok będzie niespodzianką, ale z drugiej strony czy dla niego wygląd jest aż tak ważny?

Hubert, kiedy podrywał Justynę w internecie nie sądził, że się w niej zakocha i dlatego kłamał jak najęty, pisząc, że jest bankierem i wysyłając zdjęcia znalezionego w sieci modela. A tak naprawdę jest bezrobotny i to jego nie pierwszy raz z oszukiwaniem dziewczyn.

Justyna od bez mała pół roku nie może się doczekać spotkania z Hubertem, bo liczy, że z ich internetowej znajomości zrodzi się związek. Co zrobi Justyna, kiedy zobaczy prawdziwego Huberta?

Dawid od pół roku okłamuje dziewczynę, która liczy, że będą razem, bo fajnie mu się z nią pisze, ale nie powiedział jej najważniejszego… że jest gejem.

Dla Gosi Dawid jest bratnią duszą i poza tym bardzo jej się podoba jako mężczyzna, bo jest przystojny i fajnie się ubiera. Gosia ma nadzieję, że ich wirtualna przyjaźń zamieni się miłość. Jaka będzie jej reakcja kiedy prawda wyjdzie na jaw?

Lesia na czacie uczyła się polskiego i szukała rozmówców, a znalazła Pawła, który się w niej zauroczył i liczy, że zostaną parą. Lesia zapomniała mu powiedzieć, że ma męża i teraz zamierza to zrobić w studio.

Paweł natomiast nie tylko się zakochał, ale też niezbyt szczerze próbował zauroczyć Lesię, bo ściemniał, że jest najlepszym piłkarzem pierwszoligowej drużyny. Chciał jej zaimponować, ale teraz ma zamiar powiedzieć jej prawdę, bo liczy na związek. Dla kogo prawda, będzie bardziej szokująca?