Rozmowy w toku

odcinek 2477

Rozmowy w toku

Piękna czekoladowa skóra, idealne ciało i niesamowity temperament – tak dziewczyny, które poznacie zachwalają czarnoskórych mężczyzn. To właśnie dlatego tylko z nimi chcą umawiać się na randki i zakładać rodziny. W programie też loża: Denis, Sali, David, Benjamin - to oni ocenią dziś, jakie dziewczyny mają szansę, żeby znaleźć swój ideał.

Dominika twierdzi, że potrafi oczarować każdego czarnoskórego chłopaka i choć nie ma dużego biustu i wypukłych pośladków, które jej zdaniem lubią czarnoskórzy – to tańczy tak, że Afrykańskim chłopakom uginają się kolana. Czy oczaruje chłopaków z loży?

Dorota marzy o dziecku z czarnoskórym mężczyzną, bo podobają jej się mulatki ze słodkimi czarnymi loczkami i oczkami. Czarnoskórych mężczyzn uważa też za dobrych ojców. Jakie ma szanse na znalezienie czarnoskórego ojca swoich dzieci?

Angelika od dziecka była zafascynowana czarnoskórymi mężczyznami, a teraz twierdzi, że jest już od nich uzależniona. Jak mówi – jeśli raz będziesz z czarnym mężczyzną, to nie będziesz już chciała innego. Niestety jej dotychczasowe doświadczenia nie świadczą dobrze o czarnoskórych chłopakach. Dlaczego żaden ze związków nie wypalił?

Ania była w związku z czarnoskórym mężczyzną z którym ma dwoje dzieci. Dzisiaj nie są już razem a ona ciągle liczy, że jeszcze spotka swój ideał… Czarnoskórego, wysokiego i mądrego mężczyznę. Jak stara się go szukać? ​