Rozmowy w toku

odcinek 2476

Rozmowy w toku

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie – na przykład wtedy kiedy druga połówka zdradza, a jedyną osobą, która była świadkiem zdrady jest przyjaciel albo przyjaciółka. Prawdomówność przyjaciół i wierność podejrzanych o zdradę udowodni dziś wykrywacz kłamstw.

Magda jest dobrą przyjaciółką Dominiki i dlatego w tajemnicy pomaga przyłapać jej chłopaka na zdradzie: szpieguje go i sprawdza mu komórkę. Na razie Magda działa w konspiracji, Dawid jeszcze nie wie, że pomaga Dominice. Jakie dowody przedstawi w studio Magda?

Robert jest kolegą Tomka i Iwony, ale prawdę ceni sobie bardziej niż kumpelską solidarność. Kiedyś widział Tomka jak ten szedł z inną, trzymali się za ręce i się całowali. Tomek uważa, że to wszystko bzdury, a jego kolega miał przywidzenia. Czy wariograf potwierdzi zeznania Roberta?

Andrzej nie może patrzeć jak jego przyjaciółka cierpi z powodu swojej niewiernej drugiej połówki, bo z Idą przyjaźni się od dawna, a jej narzeczona – od zawsze mu się nie podobała. Dlatego jak tylko zobaczył Gosię jak się całuje z inną dziewczyną, to od razu doniósł Idze. Gosia uważa, ze Andrzej po prostu chce odbić jej dziewczynę. Kto nie mówi prawdy w tym trójkącie?

Kiedy Natalia ostatnio była u Ewy walczyła z nałogiem i problemami z prawem. Powoli udało jej się wyjść z uzależnienia i chciała sobie ułożyć życie, niestety nie może – bo mężczyzna, którego pokochała nie jest z nią szczery, tak przynajmniej twierdzi serdeczny kolega obojga –Tomek, który widział Mateusza jak ten całuje się z inną w dyskotece. Co Mateusz ma na swoją obronę?