Rozmowy w toku

odcinek 2475

Rozmowy w toku

Talerze pełne frytek, ociekające serem pizze, a na deser pełne sosów kebaby – to codzienne menu chłopaków, którzy nie potrafią żyć bez fast-foodów. Ich partnerki przyjechały do studia, żeby wreszcie przemówić im do rozsądku i namówić na zdrową dietę… Czy im się to uda?

Piotr jest maniakiem frytek. Ada jest wegetarianką i wielbicielką zdrowego jedzenia. Jak będzie starała się wybić Piotrkowi z głowy jego zasadę „dużo, tłusto i niezdrowo”?

Jeszcze pięć lat temu Klaudia i Kamil nie zajadali się kebabami i hamburgerami, ale wyjechali na studia i skończyły się obiadki u mamy. Studencka fast-foodowa dieta skończyła się dla nich kilkoma kilogramami do przodu i niesnaskami, bo Klaudia obwinia Krzyśka za swoją tuszę…

3 lata temu w naszym programie Angelika próbowała nakłonić Przemka, żeby zaczął się z nią odchudzać. Po programie ćwiczyli i trzymali dietę. Przemek schudł ze 140 kilogramów do 89 a Andzia ze 115 do 90, ale… miłość do fast-foodów zwyciężyła.

 

Adrianna zastanawia się jak nazwać to uczucie, którym jej chłopak darzy pizzę. Odkąd są razem Michał przytył już 50 kg, a pizzę je przynajmniej raz dziennie. Adrianna grozi, wyzywa i nic. Czy dziś jej się uda postawić na swoim?​