Rozmowy w toku

odcinek 2474

Rozmowy w toku

Kiedyś były przekonane o tym,  że są brzydkie, beznadziejne. Nie wierzyły, że kiedykolwiek znajdą sobie chłopaka. Dziś to pewne siebie, przebojowe kobiety przekonane o własnej urodzie. To właśnie one będą doradzać dziewczynie, która chce wreszcie poczuć się piękna i pewna siebie.

Marta ma 21 lat i nigdy nie miała chłopaka, nie była też jeszcze nigdy na żadnej randce. Chciałaby, ale nie ma nawet odwagi myśleć o miłości. Dlaczego? Bo źle czuje się w swojej skórze. Co chciałaby w sobie zmienić?

Problemem Basi był biust w rozmiarze 70B – bardzo małe B jak podkreśla. Basia pozbyła się kompleksu dzięki kilku różnym trikom.

Ala jeszcze 4 lata temu ważyła prawie 100 kilo, ukrywała się pod szerokimi dresami i nie miała powodzenia. Teraz nie może opędzić się od adoratorów i planuje zostać gwiazdą...

Esma czyli Tosia, do Polski przyjechała z Ukrainy jako chłopczyca, w której ani ona sama ani inni nie widzieli kobiecości. Teraz jest uwodzicielską kocicą. Jak do tego doszła?

Madzia od zawsze czuła się gorsza od koleżanek. Marzyła o tym, żeby być modelką, ale wiedziała, że nie ma na to szans. Żeby pokonać kompleksy wprowadziła w życie pewną metodę z poradników dla kobiet. Co doradzi Marcie?