Rosyjski Projekt Lady

Czy z bandy wulgarnych dziewczyn da się zrobić damy na miarę naszych czasów?

Rosyjski projekt lady - o czym jest program?

Przed takim zadaniem staną mentorki "Rosyjskiego projekt lady", które spośród stu tysięcy kandydatek wybrały te, w których dostrzegły potencjał. Ale czy agresywne, wulgarne, pozbawione kobiecości młode kobiety potrafią uzbroić się w cierpliwość i się zmienić?

W programie poznamy historie dziewczyn, które za twardą i obojętną fasadą, często kryją zranione dusze i tragedie. Żeby im pomóc, mentorki będą prowadzić z nimi zajęcia, na których postarają się zrozumieć ich problemy. W Szkole Dam prowadzące postarają się odkryć nieoszlifowane diamenty. Aby zostać w murach tej niesamowitej uczelni, bohaterki będą musiały przestrzegać zasad i pilnie uczyć się dobrych manier. W każdym odcinku pożegnamy się z jedną z dziewcząt, natomiast prymuska otrzyma nie tylko nowe życie, ale także złotą broszkę i pół miliona rubli! Czy dziewczyny zaskarbią sobie serca widzów, a także swoich mentorek?

Rosyjski projekt lady - gdzie oglądać?

Odcinki obejrzysz na platformie VOD player.pl.

Rosyjski Projekt Lady, odcinek 12 Rosyjski Projekt Lady, odcinek 11 Rosyjski Projekt Lady, odcinek 10 Rosyjski Projekt Lady, odcinek 9 Rosyjski Projekt Lady, odcinek 8 Rosyjski Projekt Lady, odcinek 7 Rosyjski Projekt Lady, odcinek 6 Rosyjski Projekt Lady, odcinek 5 Rosyjski Projekt Lady, odcinek 4 Rosyjski Projekt Lady, odcinek 3 Rosyjski Projekt Lady, odcinek 2 Rosyjski Projekt Lady, odcinek 1