Rośliny dla zielonych

sezon 1 odcinek 1

Rośliny dla zielonych

W pierwszym odcinku bohaterami będzie małżeństwo ratowników medycznych. Asia i Paweł trzy lata temu kupili swój upragniony dom w pod Warszawą, ale niestety nie starczyło im funduszy na wykończenie tarasu. Marzy im się romantyczna przestrzeń, gdzie będą mogli spędzać czas po długich dyżurach w szpitalu. Czy Magda pomoże im spełnić to życzenie?

Rośliny dla zielonych - opis filmu

Myślisz, że nie masz „ręki do kwiatów", bo wszystkie rośliny w twoim otoczeniu wysychają? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o prostych zasadach, dzięki którym będziesz mieć szansę na piękne i zielone otoczenie wokół siebie? Jesteś ciekaw jak można wykorzystać to, co mamy w doniczkach do domowej pielęgnacji? Stacja TVN Style przygotowała coś specjalnego! „Rośliny dla zielonych" to idealna propozycja dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę z naturą. Prowadząca Magda Psiuk w ciągu 3 dni przeprowadzi na balkonach i tarasach bohaterów programu prawdziwą zieloną rewolucję!

Nowa prowadząca TVN Style to pasjonatka natury oraz właścicielka firmy, która przekształca mieszkania, biura i sklepy w zielone oazy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wie wszystko o kompozycji, aranżacji, kolorach i roślinach. W programie pokaże jak samodzielnie wykonać niektóre elementy dekoracyjne na taras oraz udowodni, że nie trzeba na to wszystko wydawać fortuny. Poza miłością do roślin, Magda jest też ekspertką w temacie naturalnych kosmetyków - nauczy nas jak możemy zadbać o skórę wykorzystując to, co mamy akurat pod ręką.

Rośliny dla zielonych - gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz player.pl