Rinke. Na krawędzi

odcinek 5

Rinke. Na krawędzi

W najnowszym odcinku poznamy losy Andrzeja, który był na detoksie na nowowiejskiej. Następnym krokiem będzie terapia w ośrodku od uzależnień.
Poznamy historie Roberta (lat 57), który od 27 lat żyje w bezdomności.
Jego "domem" jest namiot pod mostem. W rozmowie z Rinke opowiedział o tym co chciałby zmienić, jakie ma marzenia. Czy będzie w stanie zmienić swoje życie? Czy wytrwa w swoich postanowieniach.

O programie

„Rinke. Na krawędzi” to nowy dokumentalny program TTV. Prowadzi go Rinke Rooyens znany z produkcji takich programów jak "Top Model" czy "Rinke. Za kratami".

"Rinke. na krawędzi" to poruszającą seria programu o ludziach żyjących w bezdomności. Charyzmatyczny prowadzący przez ponad rok spotykał się z bohaterami, którzy żyją na ulicy, pod mostem czy w opustoszałych budynkach. Rinke Rooyens chciał dać im szanse zmienić swoje życie. W tym celu spotykał się z nimi, słuchał ich historii, motywował do działania. Starał się pomóc stanąć im na nogi.

Jedno jest pewne to program głęboko poruszający i prawdziwy, pełen zaskakujących momentów, nie pozostawiający widza obojętnym. Czy uczestnicy skorzystają z szansy rzuconej przez Rinke?

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Rinke. Na krawędzi" oglądaj online na VOD player.pl