Remonty gwiazd Hollywood

sezon 3 odcinek 10

Remonty gwiazd Hollywood 3

W tym programie nie zabraknie emocji! Największe sławy będą mogły zrobić niesamowitą niespodziankę ważnym dla siebie osobom - zaskoczą wyjątkową metamorfozą ich domów!

Remonty gwiazdy Hollywood - opis programu

Każdy odcinek to dawka niesamowitych emocji! Gwiazdy wraz z pomocą Drew i Jonathana Scott stworzą wyjątkową niespodziankę dla mentorów, przyjaciół i rodziny gwiazd. Wspólnie przeprowadzą metamorfozy w ich domach. W programie zobaczymy jak przekształcają wolnostojący garaż w funkcjonalny obiekt dla gości, zwykłe podwórko w prawdziwe marzenie każdego artysty oraz przemianę mieszkania w stylu lat 70-tych w przytulną i nowoczesną przestrzeń.

W odcinkach wystąpią: wielokrotnie nominowana do Oscara i zdobywczyni nagrody Emmy, producentka, projektantka mody i fanka pchlich targów – Melissa McCarthy; zdobywczyni Oscara, nagród Emmy i Tony – Viola Davis; aktorka, pisarka, producentka i projektantka mody – Rebel Wilson, która zdobyła również nagrody MTV Movie Award i Teen Choice Awards oraz piosenkarz, autor tekstów i producent - Michael Bublé, czterokrotny zdobywca nagrody Grammy.

Remonty gwiazdy Hollywood - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl