Remontowy biznes braci Scott

Duet, Drew i Jonathan Scott wykonuje swoją robotę z wdziękiem, dużą dawką humoru i determinacją, pomagając rodzinom w znalezieniu, kupieniu i ekstremalnej przeróbce ruiny w funkcjonalny i przytulny dom, a przy tym atrakcyjny cenowo. Przed wami seria, która zainspiruje was do zmian.

Remontowy biznes braci Scott - Kim są prowadzący?

Bracia – Drew i Jonathan Scott – są dobrze znani w branży nieruchomości. To wyjątkowi eksperci od metamorfoz mieszkań, którzy potrafią odkryć potencjał w największej ruderze i uczynić z niej dom marzeń. Drew jest przystojny, a do tego ma wielki talent do tropienia skarbów ukrytych w domostwach. Jego urodziwy brat bliźniak – Jonathan – jest pełen pomysłów na metamorfozy domów, dzięki którym monotonne wnętrza zmieniają się w najpiękniejsze przestrzenie, stając się zaskakująco atrakcyjnymi i funkcjonalnymi przestrzeniami.

Remontowy biznes braci Scott - O programie

To już trzeci sezon programu „Remontowy biznes Braci Scott”, gdzie Drew i Jonathan pomagają rodzinom spełnić ich marzenia o nowym domu.

Remontowy biznes braci Scott - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki emitowane są na antenie TTV, a także na VOD player.pl

Remontowy biznes braci Scottsezon 3 odcinek 23 Remontowy biznes braci Scottsezon 3 odcinek 22 Remontowy biznes braci Scottsezon 3 odcinek 21 Remontowy biznes braci Scottsezon 3 odcinek 20