Remontowy biznes braci Scott

Duet, Drew i Jonathan Scott wykonuje swoją robotę z wdziękiem, dużą dawką humoru i determinacją, pomagając rodzinom w znalezieniu, kupieniu i ekstremalnej przeróbce ruiny w funkcjonalny i przytulny dom, a przy tym atrakcyjny cenowo. Przed wami seria, która zainspiruje was do zmian.

Remontowy biznes braci Scott - Kim są prowadzący?

Bracia – Drew i Jonathan Scott – są dobrze znani w branży nieruchomości. To wyjątkowi eksperci od metamorfoz mieszkań, którzy potrafią odkryć potencjał w największej ruderze i uczynić z niej dom marzeń. Drew jest przystojny, a do tego ma wielki talent do tropienia skarbów ukrytych w domostwach. Jego urodziwy brat bliźniak – Jonathan – jest pełen pomysłów na metamorfozy domów, dzięki którym monotonne wnętrza zmieniają się w najpiękniejsze przestrzenie, stając się zaskakująco atrakcyjnymi i funkcjonalnymi przestrzeniami.

Remontowy biznes braci Scott - O programie

To już trzeci sezon programu „Remontowy biznes Braci Scott”, gdzie Drew i Jonathan pomagają rodzinom spełnić ich marzenia o nowym domu.

Remontowy biznes braci Scott - Gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki emitowane są na antenie TTV, a także na VOD player.pl

Remontowy biznes braci Scott, sezon 3, odcinek 23 Remontowy biznes braci Scott, sezon 3, odcinek 22 Remontowy biznes braci Scott, sezon 3, odcinek 21 Remontowy biznes braci Scott, sezon 3, odcinek 20