Remont w 5 dni
TTV

Remont w 5 dniRemont w 5 dni

Odcinek 7

Żródło: Archiwum TTV
Remont w 5 dni, odcinek 7
Oglądaj jeszcze przez:
09dni
19godz.
52min.

Cherie odnowiła wiele domów, specjalizuje się w starych nieruchomościach i zmienia je w dzieła sztuki, nie marnując przy tym ani czasu, ani pieniędzy. Dziś ma do wyboru dwa domy na przedmieściach Minneapolis, są to ogromne nieruchomości, które można kupić za mniej niż 250 tysięcy dolarów. Pierwszy ma 4 sypialnie, 2 łazienki i 200 metrów powierzchni. Drugi ma 4 sypialnie, 2 łazienki, 4 kondygnacje i powierzchnię jak poprzedni. Na który dom zdecyduje się Cherie? Na którym z nich zarobi najwięcej?

Cherie Barber zawodowo specjalizuje się w ekspresowych, pięciodniowych remontach. Ta przebojowa Australijka, która ma na swoim koncie ponad dziesięć lat w branży, przeprowadziła swój pierwszy remont w wieku 22 lat. Każdy wyremontowany przez nią dom zostaje sprzedany za sześciocyfrową sumę. Cherie i jej zespół specjalistów budowlanych mają swój unikalny sposób na całkowitą transformację nieruchomości i ponowne wprowadzenie jej na rynek w ciągu zaledwie pięciu dni!

Tagi:
remont domu, remont mieszkania, szybki remont, remont w 5 dni, Five Day Flip, jak szybko zrobić remont, jak ekspresowo wyremontować mieszkanie, ekspresowy remont, remont w 5 dni online, remont w 5 dni na playerze
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Remont w 5 dni”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty