QCZAJ Fitness

QCZAJ Fitness

Natalia Podlewska ma 19 lat, przyjechała do Warszawy z Olsztyna. Natalia w tym roku zdaje maturę, chce być fizjoterapeutką i pracować z dziećmi. Uczy się w klasie biologiczno-chemicznej. Stara się też być aktywna i zdobywać nowe doświadczenia, zarabiać - pracuje jako animator na zajęciach z dziećmi. Kocha swoją pracę!

Natalia kiedyś trenowała biegi, ale w czwartej klasie ze względu na maturę zrezygnowała ze stałych treningów. Biega dla siebie, do tego trenuje w domu z Qczajem.

QCZAJ Fitness — streszczenie

Niezależnie od tego, z jakiego punktu startujesz, Qczaj doprowadzi Cię do wymarzonego celu. W trosce o Twoje, zdrowie, ćwiczenia zostały stworzone we współpracy z ekspertami w dziedzinie sportu. Twoje treningi będą efektywne, a rezultaty widoczne gołym okiem — otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz w walce o wymarzoną sylwetkę.

W programie znajdziesz także ćwiczenia trenera personalnego Daniela Qczaja z Dzień Dobry TVN. Od teraz możesz ćwiczyć ze swoim ulubionym fitfreakiem, gdzie tylko zechcesz!

Indywidualnie dobrane plany treningowe dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości dostępne na stronie www.qczajfitness.pl

QCZAJ Fitness — gdzie oglądać

Program "QCZAJ Fitness" obejrzysz online w serwisie VOD player.