QCZAJ Fitness

QCZAJ Fitness

Agnieszka Smolarek z nadwagą walczyła całe życie. Nasza dzisiejsza bohaterka jak sama przyznaje, przetestowała prawie wszystkie diet – niestety po każdej z nich następował efekt jojo. W ostatnim roku Pani Agnieszka przeszła ogromną metamorfozę i zgubiła 25 kg. Wagę utrzymuje już kilka miesięcy. Jaki trening przygotował dla niej Qczaj?  Agnieszka Smolarek jest mamą dwóch synów: 10-cio i 20-letniego. Jak napisała w swoim zgłoszeniu, od zawsze walczyła z nadwagą. W szkole podstawowej Pani Agnieszka ważyła 90 kg. W liceum postanowiła wziąć się za siebie i w ciągu dwóch miesięcy zgubiła 35 kg.

Niestety nastąpił efekt jo-jo. Po dwóch porodach również ciężko jej było wrócić do wagi wyjściowej.

Pani Agnieszka od roku nie je mięsa ani glutenu. Oprócz tego dużo ćwiczy na rowerze stacjonarnym. Dzięki temu w ciągu roku zrzuciła 25 kg i od kilku miesięcy trzyma wagę.

Do naszego programu zgłosiła się ponieważ jest fanką Qczaja. Pani Agnieszka uważa go za prawdziwego motywatora.

QCZAJ Fitness — streszczenie

Niezależnie od tego, z jakiego punktu startujesz, Qczaj doprowadzi Cię do wymarzonego celu. W trosce o Twoje, zdrowie, ćwiczenia zostały stworzone we współpracy z ekspertami w dziedzinie sportu. Twoje treningi będą efektywne, a rezultaty widoczne gołym okiem — otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz w walce o wymarzoną sylwetkę.

W programie znajdziesz także ćwiczenia trenera personalnego Daniela Qczaja z Dzień Dobry TVN. Od teraz możesz ćwiczyć ze swoim ulubionym fitfreakiem, gdzie tylko zechcesz!

Indywidualnie dobrane plany treningowe dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości dostępne na stronie www.qczajfitness.pl

QCZAJ Fitness — gdzie oglądać

Program "QCZAJ Fitness" obejrzysz online w serwisie VOD player.