QCZAJ Fitness

QCZAJ Fitness

Magdę Szostek do programu zgłosiły jej koleżanki w ramach prezentu z okazji 18-tych urodzin. Magda trenuje regularnie od ponad roku. Schudła już 10 kg, planuje jeszcze 15. Co więcej, w treningach pomaga swoim koleżankom, zaś rodzinę stara się zrazić zdrowym trybem życia.

Wcześniej Magda zmagała się z wieloma kompleksami spowodowanymi nadwagą. Koledzy ze szkoły jej nie akceptowali. Wszystko zmieniło się, kiedy poszła do liceum - poznała tam nowych ludzi, zmienił się także jej stosunek do ćwiczeń. Ogromną motywacją byli dla Magdy jej bracia.

QCZAJ Fitness — streszczenie

Niezależnie od tego, z jakiego punktu startujesz, Qczaj doprowadzi Cię do wymarzonego celu. W trosce o Twoje, zdrowie, ćwiczenia zostały stworzone we współpracy z ekspertami w dziedzinie sportu. Twoje treningi będą efektywne, a rezultaty widoczne gołym okiem — otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz w walce o wymarzoną sylwetkę.

W programie znajdziesz także ćwiczenia trenera personalnego Daniela Qczaja z Dzień Dobry TVN. Od teraz możesz ćwiczyć ze swoim ulubionym fitfreakiem, gdzie tylko zechcesz!

Indywidualnie dobrane plany treningowe dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości dostępne na stronie www.qczajfitness.pl

QCZAJ Fitness — gdzie oglądać

Program "QCZAJ Fitness" obejrzysz online w serwisie VOD player.