TVN Style

Pyszne 25

Anna Starmach to artystka sztuki kulinarnej, która potrafi wyczarować coś z niczego. Nawet kiedy ma wolne dwadzieścia pięć minut, a w portfelu dwadzieścia pięć złotych, potrafi zgotować ucztę, która zadowoli najbardziej wybredne podniebienia.

Anna Starmach nie mogłaby żyć bez gotowania. Piecze, szatkuje, miesza, gotuje, smaży i czaruje. Prowadząca „Pyszne 25” uważa, że na naukę sztuki kulinarnej nigdy nie jest za późno, dlatego w kilku odcinkach nowej serii podzieli się wskazówkami dla początkujących kucharzy. Widzowie TVN Style stawiający pierwsze kroki w sztuce kulinarnej, dostaną od Ani gotowe przepisy na pierwszą zupę, nietypowe kanapki, zapiekanki, makarony i kluseczki. Będzie też zdrowo, ale niebanalnie. Kasze, trzy sposoby na pyszną rybę i inne lekkie dania. A na deser kruche ciasto w wielu odsłonach. Dla chcącego nic trudnego. Anna Starmach część przepisów zaprezentuje w bajkowej scenerii mazurskich jezior. Będzie pięknie i smacznie!

Produkcja:
Qźnia Team
Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
gotowanie, Anna Starmach, Pyszne 25, przepisy ani starmach, szybko i smacznie, dania w 25 minut, dania za 25 złotych, wskazówki dla początkujących kucharzy
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Pyszne 25”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty