Przyślij przepis

sezon 2 odcinek 3

Przyślij przepis 2

Tym razem odwiedziliśmy panią burmistrz Hrubieszowa – Martę Majewską. Marta jest mamą trójki dzieci i dba o to, żeby jej rodzina jadła zdrowo, więc na śniadanie przygotowała sałatkę ze szpinaku, szynki, sera i gruszki. Zaraz po śniadaniu Marta – jak każda mama – od razu myśli, co podać na obiad. Dziś tylko zupa, bo rodzinne biesiadowanie planowane było na wieczór.
Na obiad tego dnia była zupa z białych warzyw z nietypowym składnikiem – białą czekoladą. Na wspólnej biesiadzie nie może zabraknąć ulubionej mięsnej potrawy rodziny Majewskich, czyli schabowego po lubelsku – to tradycyjny przepis tego regionu. W domu zapachniało czosnkiem, cebulą i pieczarkami. Ale to nie wszystko! Idealną przekąską na rodzinne imprezy są kolorowe kulki z różnych serów. Wreszcie przyszli znajomi i rodzina. Wszyscy był zachwyceni zarówno smakiem jak i podaniem dań.

Przyślij przepis - streszczenie

Zobacz, jak i co gotują Polacy.  W nowym programie zapoznamy się z tradycyjnymi przepisy na domowe potrawy. Zajrzymy do różnych gospodarstw, odwiedzimy różne rodziny i ich fascynujące pomysły na kuchnie. Poznamy przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie, o których do tej pory nie wiedział prawie nikt. Z pewnością warto będzie je przeszczepić na własny stół.

Przyślij przepis - gdzie oglądać?

program kulinarny zobaczysz na kanale Food Network oraz na platformie VOD player.pl