Przeszyj to sam

odcinek 3

Przeszyj to sam

Renata i Dominika to mama z córką, które razem pracują w cyrku. Renata jako klaun, który rozbawia ludzi, a Dominika jest niesamowitą akrobatką. Dzięki swojej pracy mogą spędzać ze sobą całe dnie. Ze względu na tryb życia, jaki prowadzą, mają problem z zadbaniem o swój wygląd.

Obydwie bohaterki posiadają dużo niechcianych przez nie ubrań. Czy Michał Szulc da radę stworzyć coś niezwykłego z klasycznej białej spódnicy? W jaki sposób zostanie przerobiona tradycyjna biała koszula? W szafie Dominiki znalazła się również zbyt poważna sukienka - w jaki sposób zostanie przerobiona?

Prowadząca Ada Fijał pokaże w jaki sposób samemu stworzyć malowanki na ubraniach i butach, który jest świetnym pomysłem na drugie życie niechcianych rzeczy.

„Przeszyj to sam” – o czym jest program?

W programie „Przeszyj to sam" Ada Fijał podpowie widzom, co można zrobić ze starymi ubraniami, żeby wyglądały niebanalnie i modnie. Obciąć niemodny kołnierz koszuli, naszyć lampasy na stare dżinsy lub aplikacje na nudną kurtkę, skrócić, zmarszczyć, ufarbować... sposobów na podrasowanie ciuchów jest wiele. Jeśli mamy smykałkę - same poradzimy sobie z przeróbkami, jeśli nie - możemy poprosić o pomoc ciocię lub...  krawcową.

Ada Fijał wraz z projektantem i krawcem Michałem Szulcem udowodni, że do bycia dobrze ubraną wystarczą chęci, ciekawy pomysł i niewielki budżet.

„Przeszyj to sam” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style w sobotę o 15:10 oraz online na platformie VOD player.pl.