Przeszyj to sam

odcinek 2

Przeszyj to sam

Kinga to 34-latka, która pracuje jako choreograf grupy artystycznej i często w swojej pracy łączy treningi taneczne ze spotkaniami biznesowymi. Chciałaby, by w jej stylizacjach na te spotkania znalazł się jakiś sportowy akcent. Przywiozła ze sobą kilka ubrań, których nie lubi i nigdy nie nosi. Wśród nich znajduje się duża marynarka w kratę, oversizowa biała koszula, a także białe spodnie. Dzięki pomocy projektanta Michała Szulca te ubrania zyskają nowe oblicze i spersonalizowane akcenty. Ada pokaże bohaterce, że zapomniana dotychczas spódnica w połączeniu z butami na wysokim obcasie to świetny biznesowy i kobiecy akcent, a połączenie ołówkowego dołu wraz z luźnym golfem to świetny modowy patent eksponujący zalety sylwetki.

Czy dzięki tym zmianom niechciana marynarka stanie się ulubioną, a odrzucona do tej pory przez Kingę długość spódnicy zyska jej aprobatę?

„Przeszyj to sam” – o czym jest program?

W programie „Przeszyj to sam" Ada Fijał podpowie widzom, co można zrobić ze starymi ubraniami, żeby wyglądały niebanalnie i modnie. Obciąć niemodny kołnierz koszuli, naszyć lampasy na stare dżinsy lub aplikacje na nudną kurtkę, skrócić, zmarszczyć, ufarbować... sposobów na podrasowanie ciuchów jest wiele. Jeśli mamy smykałkę - same poradzimy sobie z przeróbkami, jeśli nie - możemy poprosić o pomoc ciocię lub...  krawcową.

Ada Fijał wraz z projektantem i krawcem Michałem Szulcem udowodni, że do bycia dobrze ubraną wystarczą chęci, ciekawy pomysł i niewielki budżet.

„Przeszyj to sam” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN Style w sobotę o 15:10 oraz online na platformie VOD player.pl.