Projekt Lady

sezon 4 odcinek 5

Projekt Lady 4

Uczestniczki "Projektu Lady" są silnie przywiązane do swojego wypracowanego przez lata wizerunku. Dzięki tej często przesadzonej sztucznej powłoce czują się bezpiecznie. Niestety nie zawsze ich wybory są trafione - pod toną kolorowych kosmetyków próbują schować wszystko to, co jest ich atutem. Po trudnych dla dziewcząt metamorfozach, czeka je nauka makijażu. Niektóre z nich zdecydowanie powinny zdecydować z mocnego make'upu, który ukrywa ich naturalne piękno. Inne z kolei nauczą się jak subtelnie podkreślić swoją urodę. Ekspertka w tej dziedzinie - Dominika Zasadzińska, na co dzień malująca polskie gwiazdy, nie będzie miała jednak prostego zadania. Mimo, że wszystkie jej działania mają na celu poprawę wizerunku uczestniczek, to spotka się w ostrym protestem. Nie wszystkim dziewczętom przyjdzie tak łatwo rezygnacja z dotychczasowych przyzwyczajeń. Która z nich będzie protestować najgłośniej?

Na uczestniczki czeka również wycieczka do studia dźwiękowego, która mocno je podekscytuje. Tomasz Bednarek, aktor specjalizujący się w dubbingu, przygotuje dla nich wyjątkowe zadanie, które niestety nie będzie bajką. Zamiast śmiechu i zabawy głosem, będzie konfrontacja ze swoim zachowaniem oraz używanym na co dzień słownictwem. Dziewczęta przeżyją szok, który skłoni je do głębokiej refleksji nad swoim zachowaniem. Jeszcze nigdy nie miały okazji stanąć z boku i obserwować siebie z dystansu.

Mentorka Tatiana poruszy z uczestniczkami temat wartościowego związku. Czy wiedzą jak powinny wyglądać ich relacje z partnerami? Czy świadomie podejmują decyzje odnośnie swoich związków? Na ile wzorce wyniesione z domu determinują wybory partnerów życiowych? Czy znają granice, jakie należy stawiać związku? Dlaczego dziewczęta usprawiedliwiają przemoc partnerów oraz czy w imię miłości można pozwalać na krzywdzenie nas samych?

Uczestniczki muszą nauczyć się wychodzić ze swojej strefy komfortu, otwierać na nowe wyzwania w życiu oraz nie poddawać się, nawet gdy coś im kompletnie nie pasuje i mają poczucie, że nie posiadają w tej dziedzinie talentu. Na wieść o udziale w turnieju salsy część dziewcząt się ucieszy, jednak pozostałe skrzywią się na samą myśl o tańcu w parach. Czy uda im się opanować podstawowe techniki salsy? Którym dziewczętom przyjdzie to z dużą łatwością, a które będą musiały walczyć ze swoimi lękami, wstydem i obawą przed byciem nieperfekcyjną?

„Projekt Lady” – o czym jest program?

To będzie wyjątkowa edycja pod każdym względem. Dziewczęta są coraz lepiej przygotowane, więc tym razem mentorka dr Irena Kamińska-Radomska postawi na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów.

Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami.

Tatiana Mindewicz-Puacz jak zwykle pomoże im uwierzyć w siebie oraz uruchomi pokłady energii potrzebnej do walki ze swoimi słabościami i kompleksami. Pokaże im również jak radzić sobie ze złością. W tym celu zabierze je na wyścig. Z kim i czym będą się ścigać uczestniczki?

Ponieważ intensywność doznań i nowości zapowiada się ogromna, dziewczęta będą mogły liczyć na duże wsparcie prowadzącej „Projekt Lady” - Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie ona uczestniczyć w ich codziennym życiu bardziej intensywnie oraz posłuży wsparciem w słabszych i trudniejszych dla nich momentach.

Które z dziewcząt wykażą się największą determinacją, chęcią zmiany i gotowością do otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu? Jedna z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady” oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii.

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl