Projekt Lady

sezon 4 odcinek 2

Projekt Lady 4

Dziewczęta czeka trudny tydzień, w którym będą musiały wziąć się do pracy. Podczas spotkania z mentorkami zapadnie decyzja, która z uczestniczek jako pierwsza opuści Pałac w Rozalinie.

Irena Kamińska-Radomska przygotowała dla dziewcząt wręcz ekstremalny test z zachowania przy stole. Sprawi on, że zdecydowanie obleją je ze stresu zimne poty. Podczas obiadu, dziewczęta najedzą się bardziej strachem, niż daniami zaserwowanymi podczas obiadu. Odpowiednia postawa, ostre reprymendy i mnóstwo utrudnień - posiłek stanie się istnym torem przeszkód.

Po obiedzie dziewczęta wybiorą się na lekcję stylu z ekspertem Adamem Chowańskim, którego swoim poczuciem elegancji wprowadzą w osłupienie. Chyba żadna z uczestniczek nie spodziewa się, że spotkanie z modą przyprawi je o łzy i rozczarowanie. W końcu kto by przypuszczał, że propozycja zamiany wizerunku może wywołać tak silny bunt?

Specjalistka od zaglądania w dusze uczestniczek, Tatiana Mindewicz-Puacz, zabierze się do pracy nad poczuciem własnej wartości dziewcząt. Okazuje się, że ich wulgarność i ostentacyjność w zachowaniu, nie zawsze świadczy o pewności siebie. Co tam naprawdę myślą o sobie uczestniczki i do czego boję się przyznać?

Po ciężkich rozmowach czeka dziewczęta spotkanie z kawalerami, które dla niektórych będzie przyjemnością, a dla niektórych ciężką pracą. Wybryki, których część z nich się dopuściła podczas jednego z wieczorów, nie pozostaną bezkarne, a swoje winy będą musiały odkupić podczas spotkania. Rozmowy z eleganckimi młodymi mężczyznami w wielu sytuacjach przybiorą dość oryginalną i zaskakującą formę.

Która z dziewcząt nie jest gotowa na stanie się damą i opuści Pałac w Rozalinie? Pierwsze pożegnanie w tej edycji będzie dość wyjątkowe.

„Projekt Lady” – o czym jest program?

To będzie wyjątkowa edycja pod każdym względem. Dziewczęta są coraz lepiej przygotowane, więc tym razem mentorka dr Irena Kamińska-Radomska postawi na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów.

Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami.

Tatiana Mindewicz-Puacz jak zwykle pomoże im uwierzyć w siebie oraz uruchomi pokłady energii potrzebnej do walki ze swoimi słabościami i kompleksami. Pokaże im również jak radzić sobie ze złością. W tym celu zabierze je na wyścig. Z kim i czym będą się ścigać uczestniczki?

Ponieważ intensywność doznań i nowości zapowiada się ogromna, dziewczęta będą mogły liczyć na duże wsparcie prowadzącej „Projekt Lady” - Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie ona uczestniczyć w ich codziennym życiu bardziej intensywnie oraz posłuży wsparciem w słabszych i trudniejszych dla nich momentach.

Które z dziewcząt wykażą się największą determinacją, chęcią zmiany i gotowością do otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu? Jedna z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady” oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii.

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl