Projekt Lady

sezon 4 odcinek 11

Projekt Lady 4

Moc atrakcji, jakie czekają na dziewczęta na Malcie, może przyprawić je o zawrót głowy. Zostaną ugoszczone przez jedną z najważniejszych europejskich arystokratycznych rodzin - de Piro, a konkretnie jej przedstawicieli młodszego pokolenia – baronostwo Caroline i Clementa de Piro D’Amico Inguanez. Para zaprosi półfinalistki na rejs do Valletty. Jak im pójdzie konwersacja z arystokratami podczas podróży jachtem? Czy rzucone dosłownie na głęboką wodę poradzą sobie same, bez pomocy Małgosi i mentorek?

W Valletcie zamieszkają w bardzo znanym 400-letnim pałacu – Casa Rocca Piccola, zbudowanym dla Rycerza Zakonu Maltańskiego, a od 200 lat będącym własnością rodziny de Piro. Wieczorem zostaną zaproszone na wielką galę muzyczną – Malta Arts Awards, na której gościem będzie wiele ważnych osobistości, w tym również prezydent Malty. Na tym wyjątkowym wydarzeniu wystąpi utalentowany młody Polak – 18-letni Marcin Patrzałek, który wystąpił w amerykańskiej edycji „Mam Talent“. Po uroczystości dziewczęta spotkają się z polskim gitarzystą. O czym będą rozmawiać? Czy muzyk zrobi na nich wrażenie? Czy to spotkanie skłoni je do pewnych refleksji?

Noc w pałacu, na łożach z baldachimami, potem tradycyjne śniadanie maltańskie i wycieczka po Casa Rocca Piccola. Mnóstwo pamiątek i zabytkowych przedmiotów oraz związane z nimi historie zrobią na uczestniczkach piorunujące wrażenie. Po intelektualnym poranku, czas zadbać o formę fizyczną. Dziewczęta będą miały okazję zakosztować popularnego na Malcie sportu wodnego. Po tak intensywnym dniu uczestniczki muszą jeszcze znaleźć energie na wieczorną, uroczystą kolację wieńczącą ich pobyt na wyspie. Mnóstwo znamienitych gości, przedstawicieli arystokracji i podniosła atmosfera. Dziewczęta czeka najważniejszy sprawdzian przed ostateczną eliminacją.

„Projekt Lady” – o czym jest program?

To będzie wyjątkowa edycja pod każdym względem. Dziewczęta są coraz lepiej przygotowane, więc tym razem mentorka dr Irena Kamińska-Radomska postawi na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów.

Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami.

Tatiana Mindewicz-Puacz jak zwykle pomoże im uwierzyć w siebie oraz uruchomi pokłady energii potrzebnej do walki ze swoimi słabościami i kompleksami. Pokaże im również jak radzić sobie ze złością. W tym celu zabierze je na wyścig. Z kim i czym będą się ścigać uczestniczki?

Ponieważ intensywność doznań i nowości zapowiada się ogromna, dziewczęta będą mogły liczyć na duże wsparcie prowadzącej „Projekt Lady” - Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie ona uczestniczyć w ich codziennym życiu bardziej intensywnie oraz posłuży wsparciem w słabszych i trudniejszych dla nich momentach.

Które z dziewcząt wykażą się największą determinacją, chęcią zmiany i gotowością do otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu? Jedna z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady” oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii.

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl