Prince Charming

sezon 1 odcinek 20

Prince Charming

Oskar, Marek, Oliwer – tych trzech uczestników dotarło do samego końca programu. Z każdym z nich Jacek spędził sporo czasu. Romantycznych uniesień oraz czułych gestów nie brakowało, ale czy to wystarczyło, by spośród kandydatów wybrać tego jedynego, z którym wspólnie uda się zbudować przyszłość? Jeśli tak, kto nim będzie?


Po tygodniach rywalizacji i starań o serce tytułowego „Prince Charming”, wielki dzień i ostatnia ceremonia krawatów! Zanim to jednak nastąpi, Jacek zaplanował chłopakom wycieczkę katamaranem po hiszpańskich wodach. Wyruszając w nią, uczestnicy nie wiedzą, że w trakcie, kiedy oni będą się relaksować, dopłynie do nich Jacek, by pożegnać jednego z nich. Zasady programu jasno mówią, że do finału dojść może jedynie dwóch uczestników. Wybierając między Markiem, Oliwerem i Oscarem, tytułowy „Prince Charming” zdecyduje, z którym z nich najmniej widzi siebie w przyszłości.


Wieczorem nadejdzie moment prawdy! Przed ostatecznym podjęciem decyzji, Jacek postanawia z każdym z pozostałych porozmawiać w cztery oczy. W tym programie, możliwe scenariusze  są dwa – wybór konkretnego kandydata albo wstrzymanie się z podjęciem decyzji przez księcia. Czy finał pierwszej, polskiej edycji „Prince Charming” będzie miał romantyczne zakończenie?