Prince Charming

sezon 1 odcinek 16

Prince Charming

Jacek zostaje w willi na noc. Nazajutrz wstaje wcześniej i szykuje dla chłopaków śniadanie. Oskar nie odmawia sobie przyjemności i od rana flirtuje z tytułowym „Prince Charming”, co wzbudza lekką zazdrość w Oliwerze. Tego popołudnia chłopaków odwiedzi tantryczka Maya. Po kilku słowach wstępu i teorii, panowie przechodzą do ćwiczeń praktycznych, zajęcia odbędą się w grupach jak i w sesji indywidualnej. To będzie kolejna okazja to zbliżenia się do Jacka.


Popołudnie część panów spędza leniwie na tarasie, a druga część wymyśla zabawy w celu wyrzucenia z siebie negatywnych emocji. Chcąc zrobić coś wspólnie, postanawiają zagrać w butelkę. Na jakie pytania będę musieli odpowiadać, jakie wyzwania zrealizować? I kogo poniosą emocje?
Po całym dniu, Jacek postanawia rozerwać trochę chłopaków i organizuje małą imprezę. Jednak im bliżej finału, tym trudniej wszystkim zapomnieć o rywalizacji i powodzie, dla którego tutaj są. Na imprezie zjawia się również Aggie, która pyta chłopaków o ich uczucia do Jacka. Niektórzy z kandydatów o serce księcia, mówią trochę za dużo. Z jaką reakcją tytułowego „Prince Charming” się to spotka?