Powrót Doktora Szczyta

odcinek 8

Powrót Doktora Szczyta

Angelika jest młodą, atrakcyjną kobietą i mamą kilkulatka. Niestety ani macierzyństwo, ani udane życie zawodowe i prywatne nie czynią jej szczęśliwą. Odkąd pamięta nie akceptuje swojego wyglądu. Kompleks jest na tyle silny, że sama opowieść o nim wywołuje u niej lawinę łez. Angelika nienawidzi swojego nosa, bo jak mówi „jest duży, krzywy, garbaty, a co najgorsze inni ludzie zwracają na niego uwagę". W Klinice Doktora Szczyta będzie miała okazję wyrzucić z siebie ten kompleks. Konsultacji udzieli jej dr Potocki. Zaproponuje pacjentce ciekawe wyjście z sytuacji, czy spełni jej oczekiwania?

Kasia od kilku lat chodzi w czapce, pod którą skrywa swój życiowy koszmar. Cienkie, wypadające włosy, mnóstwo prześwitów to defekt, którego kobieta nie potrafi zwalczyć. W ostatnim czasie odwiedziła wielu lekarzy, używała mnóstwa specyfików, próbowała przeróżnych zabiegów. Efekt jest wciąż ten sam: żadnej poprawy. Kasia traci nadzieję na normalne życie. Raz na zawsze chciałaby pożegnać się ze znienawidzoną czapką. Doktor Samir spróbuje rozwiązać problem pacjentki. Czy uda mu się jej pomóc?

„Powrót Doktora Szczyta” – o czym jest program?

Doktor Marek Szczyt jest ulubieńcem widzów. Roześmiany i śpiewający przy operacjach powraca, by leczyć ciało i duszę swoich pacjentów. Ogromne doświadczenie sprawie, że jest jednym z największych autorytetów w swojej dziedzinie. W tym sezonie doktor Szczyt wraz ze sztabem lekarzy podejmuje się trudnych wyzwań, aby polepszyć jakość życia podopiecznych. W klinice pojawią się osoby, które pragną dokonać mastektomii, plastyki brzucha, korekcji uszu czy liftingu twarzy. Na oczach widzów nieszczęśliwi i zakompleksieni pacjenci zostaną poddani metamorfozie, która kompletnie odmieni ich życie. Jednocześnie będziemy mogli poznać od kuchni fascynującą pracę lekarzy, pielęgniarek oraz innych pracowników renomowanej kliniki chirurgii plastycznej. To będzie wielki powrót znanego chirurga oraz jego zespołu.

„Powrót Doktora Szczyta” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.