Powrót Doktora Szczyta

odcinek 6

Powrót Doktora Szczyta

„Kobieto, jak Ty wyglądasz? Spójrz w lustro!"- takie komentarze nie raz padały z ust byłego partnera Reni. Utrata wagi zrobiła swoje. Pięćdziesiąt kilogramów ubyło, ale pozostawiło po sobie defekt nie do zaakceptowania. Renia nienawidzi swojego brzucha, zwisającej fałdy skórnej, a raczej „torby z tłuszczem". W wieku 43 lat postanowiła raz na zawsze się go pozbyć. W tym przypadku jedynym, skutecznym rozwiązaniem jest operacja plastyczna. Na dra Michała Charytonowicza czeka niełatwe zadanie. Nadmiar skóry trzeba wyciąć nie tylko z brzucha, ale także pleców oraz boków.

Paulina idąc ulicą zawsze bacznie obserwuje inne kobiety, bo jak sama mówi, zazdrości im symetrycznych nóg. Kobieta urodziła się z prawostronnym porażeniem mózgowym. W związku z chorobą kuleje, a w jej prawej nodze nie rozwinęły się mięśnie. Asymetria łydek jest wyraźna. Paulina nigdy nie zaakceptowała swojego defektu. Nauczyła się skrywać go pod starannie dobranymi ubraniami. Dzięki kochającemu mężowi problem Pauliny może raz na zawsze zostać rozwiązany. Sebastian postanowił zgłosić ją do programu. Konsultacji udzieli dr Maciej Kulicki.

„Powrót Doktora Szczyta” – o czym jest program?

Doktor Marek Szczyt jest ulubieńcem widzów. Roześmiany i śpiewający przy operacjach powraca, by leczyć ciało i duszę swoich pacjentów. Ogromne doświadczenie sprawie, że jest jednym z największych autorytetów w swojej dziedzinie. W tym sezonie doktor Szczyt wraz ze sztabem lekarzy podejmuje się trudnych wyzwań, aby polepszyć jakość życia podopiecznych. W klinice pojawią się osoby, które pragną dokonać mastektomii, plastyki brzucha, korekcji uszu czy liftingu twarzy. Na oczach widzów nieszczęśliwi i zakompleksieni pacjenci zostaną poddani metamorfozie, która kompletnie odmieni ich życie. Jednocześnie będziemy mogli poznać od kuchni fascynującą pracę lekarzy, pielęgniarek oraz innych pracowników renomowanej kliniki chirurgii plastycznej. To będzie wielki powrót znanego chirurga oraz jego zespołu.

„Powrót Doktora Szczyta” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.