Powrót Doktora Szczyta

odcinek 5

Powrót Doktora Szczyta

Dzieciństwo nie zawsze jest beztroskie. Szczególnie trudne bywa wtedy, kiedy dziecko zmaga się z kompleksami. Kacper ma 11 lat i poważny problem z przerośniętymi piersiami. Ginekomastia, odebrała mu radość z życia. Chłopiec stał się obiektem żartów nie tylko ze strony rówieśników, ale także dorosłych. Kacper kompletnie odizolował się od otoczenia. Nie spędza czasu z rówieśnikami, bo każda wspólna zabawa kończy się płaczem. Nie uprawia też sportu, nie chodzi na basen, bo nie zostaje tam wpuszczony bez góry od kostiumu! Rodzice Kacpra postanowili raz na zawsze zakończyć koszmar swojego dziecka. O profesjonalną pomoc poprosili doktora Marka Szczyta. Czy operacja odmieni życie chłopca?

Paweł tańczy, śpiewa i z tym wiąże swoją przyszłość. Sam przyznaje, że wygląd to jego wizytówka, więc musi być nienaganny. Niestety do perfekcji brakuje mu tylko pozbycia się jednego kompleksu. Problem tzw. „boczków" to pozostałość po dawnych czasach, kiedy Paweł miał nieco więcej kilogramów. Konsultacji udzieli pacjentowi doktor Konrad Januszek. Jak rozwiąże problem Pawła?

„Powrót Doktora Szczyta” – o czym jest program?

Doktor Marek Szczyt jest ulubieńcem widzów. Roześmiany i śpiewający przy operacjach powraca, by leczyć ciało i duszę swoich pacjentów. Ogromne doświadczenie sprawie, że jest jednym z największych autorytetów w swojej dziedzinie. W tym sezonie doktor Szczyt wraz ze sztabem lekarzy podejmuje się trudnych wyzwań, aby polepszyć jakość życia podopiecznych. W klinice pojawią się osoby, które pragną dokonać mastektomii, plastyki brzucha, korekcji uszu czy liftingu twarzy. Na oczach widzów nieszczęśliwi i zakompleksieni pacjenci zostaną poddani metamorfozie, która kompletnie odmieni ich życie. Jednocześnie będziemy mogli poznać od kuchni fascynującą pracę lekarzy, pielęgniarek oraz innych pracowników renomowanej kliniki chirurgii plastycznej. To będzie wielki powrót znanego chirurga oraz jego zespołu.

„Powrót Doktora Szczyta” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.