Powrót Doktora Szczyta

odcinek 4

Powrót Doktora Szczyta

Klaudia i Karolina są bliźniaczkami, które posiadają wspólny kompleks. Duże, niezgrabne nosy od zawsze im przeszkadzają w dobrym samopoczuciu.
17-latki podjęły decyzję o poddaniu się operacjom plastycznym, które zmienią ich wygląd. W spełnieniu ich największego marzenia wspierają je rodzice. Dr Marek Szczyt osobiście przeprowadzi operacje bliźniaczek, jednak siostry postawiły jeden warunek - ich nosy muszą być identyczne! Czy Doktor Szczyt stanie na wysokości zadania i spełni oczekiwania pacjentek?

„Powrót Doktora Szczyta” – o czym jest program?

Doktor Marek Szczyt jest ulubieńcem widzów. Roześmiany i śpiewający przy operacjach powraca, by leczyć ciało i duszę swoich pacjentów. Ogromne doświadczenie sprawie, że jest jednym z największych autorytetów w swojej dziedzinie. W tym sezonie doktor Szczyt wraz ze sztabem lekarzy podejmuje się trudnych wyzwań, aby polepszyć jakość życia podopiecznych. W klinice pojawią się osoby, które pragną dokonać mastektomii, plastyki brzucha, korekcji uszu czy liftingu twarzy. Na oczach widzów nieszczęśliwi i zakompleksieni pacjenci zostaną poddani metamorfozie, która kompletnie odmieni ich życie. Jednocześnie będziemy mogli poznać od kuchni fascynującą pracę lekarzy, pielęgniarek oraz innych pracowników renomowanej kliniki chirurgii plastycznej. To będzie wielki powrót znanego chirurga oraz jego zespołu.

„Powrót Doktora Szczyta” – gdzie oglądać?

Program dostępny online na platformie VOD.