Powrót Doktora Szczyta

odcinek 3

Powrót Doktora Szczyta

Pacjenci kliniki doktora Szczyta zgłaszają się po pomoc specjalistów nie tylko po to, aby poprawić sobie urodę. Wielu z nich podejmuje tę decyzję w trosce o własne zdrowie. Kasia postanowiła zawczasu zadbać o swoje. Młoda mama od kilku lat zmaga się z żylakami na nogach. Wie, że nieleczenie tego defektu przysporzy jej w przyszłości jeszcze więcej bólu, na co nie może sobie pozwolić, ponieważ musi być w pełni sił, aby opiekować się swoją córeczką. W pokonaniu kompleksu pomoże jej doktor Emil Jędrzejewski.

Do kliniki zawita także Justyna. Kobieta urodziła się z zespołem Polanda, który w jej przypadku objawił się zanikiem lewej piersi. Przypadłość ta odebrała jej nie tylko kobiecość, ale również pewność siebie. Dziś Justyna postanowiła zawalczyć o swoje! Doktora Konrada Januszka poprosiła o wymarzony, symetryczny biust. Czy doktor sprosta oczekiwaniom pacjentki?

„Powrót Doktora Szczyta” – o czym jest program?

Doktor Marek Szczyt jest ulubieńcem widzów. Roześmiany i śpiewający przy operacjach powraca, by leczyć ciało i duszę swoich pacjentów. Ogromne doświadczenie sprawie, że jest jednym z największych autorytetów w swojej dziedzinie. W tym sezonie doktor Szczyt wraz ze sztabem lekarzy podejmuje się trudnych wyzwań, aby polepszyć jakość życia podopiecznych. W klinice pojawią się osoby, które pragną dokonać mastektomii, plastyki brzucha, korekcji uszu czy liftingu twarzy. Na oczach widzów nieszczęśliwi i zakompleksieni pacjenci zostaną poddani metamorfozie, która kompletnie odmieni ich życie. Jednocześnie będziemy mogli poznać od kuchni fascynującą pracę lekarzy, pielęgniarek oraz innych pracowników renomowanej kliniki chirurgii plastycznej. To będzie wielki powrót znanego chirurga oraz jego zespołu.

„Powrót Doktora Szczyta” – gdzie oglądać?

Program dostępny na antenie TVN Style w niedziele o 22:15 oraz online na platformie VOD player.pl