Powrót Doktora Szczyta

odcinek 1

Powrót Doktora Szczyta

Najsympatyczniejszy chirurg plastyczny powraca! Doktor Szczyt ponownie chwyci za skalpel, by wyleczyć Polaków z ich wstydliwych kompleksów. Na co dzień poprawia urodę innym, jednak tym razem zadba także o swój wizerunek. Z pomocą ruszy kolega po fachu - doktor Potocki. Co poprawi w wyglądzie doktora Szczyta?

Po pomoc doktor Zosi zgłosi się Joasia, która zrzuciła ponad 50 kilogramów! Wraz z pozbyciem się jednego kompleksu, pojawił się drugi. Proces odchudzania pozostawił po sobie widoczny ślad w postaci obwisłego brzucha. Asia postanowiła nie ustawać w marzeniach o zgrabnej sylwetce i podjąć kolejną walkę. Czy doktor Zosia pomoże jej pozbyć się szpecącej fałdy?

„Powrót Doktora Szczyta” – o czym jest program?

Doktor Marek Szczyt jest ulubieńcem widzów. Roześmiany i śpiewający przy operacjach powraca, by leczyć ciało i duszę swoich pacjentów. Ogromne doświadczenie sprawie, że jest jednym z największych autorytetów w swojej dziedzinie. W tym sezonie doktor Szczyt wraz ze sztabem lekarzy podejmuje się trudnych wyzwań, aby polepszyć jakość życia podopiecznych. W klinice pojawią się osoby, które pragną dokonać mastektomii, plastyki brzucha, korekcji uszu czy liftingu twarzy. Na oczach widzów nieszczęśliwi i zakompleksieni pacjenci zostaną poddani metamorfozie, która kompletnie odmieni ich życie. Jednocześnie będziemy mogli poznać od kuchni fascynującą pracę lekarzy, pielęgniarek oraz innych pracowników renomowanej kliniki chirurgii plastycznej. To będzie wielki powrót znanego chirurga oraz jego zespołu.

„Powrót Doktora Szczyta” – gdzie oglądać?

Program dostępny na antenie TVN Style w niedziele o 22:15 oraz online na platformie VOD player.pl