Polski świat

sezon 1 odcinek 1

Polski świat

A gdyby tak rzucić wszystko i zamieszkać w… No właśnie, gdzie? Lepiej żyje się na Filipinach czy w USA? Łatwiej prowadzić własny biznes w Gruzji czy Indonezji? Może prawdziwym rajem na ziemi jest jednak Tajlandia?

„Polski świat” - o czym jest program?

Dowiecie się, jak wygląda życie w różnych krajach z perspektywy Polaków, mieszkających tam. Program wciągnie was od pierwszych chwil. Ciekawostki, jakie przygotowali dla was nasi bohaterowie zaskoczą nie raz i nie dwa...

Bohaterowie serii opowiedzą o tym, jak wygląda prawdziwe życie w przeróżnych państwach globu – dla większości znanych tylko jako miejsca na kilkutygodniowe urlopy. Obalą mity, opowiedzą o największych zaskoczeniach i rozczarowaniach, a także o niespodziewanych różnicach kulturowych. Tutaj nie będzie tematów tabu. Zdradzając kulisy codzienności na obczyźnie, nasi rodacy przybliżą koszty życia, normy i zasady społeczne, uroki nieodkrytych miejsc, a czasem ograniczenia i bariery, z jakimi spotykają się obcokrajowcy. Widzowie zobaczą prawdziwą rzeczywistość odległych, egzotycznych zakątków świata, bez filtrów i cenzury. To mocna dawka wiedzy, której nie znajdziecie wszędzie. Koniecznie musicie to zobaczyć!

„Polski świat” - gdzie oglądać?

Program „Polski świat” obejrzysz w serwisie VOD player.pl.