Polowanie na kuchniePolowanie na kuchnie

Odcinek 8

Żródło: Archiwum TVN Style
Polowanie na kuchnie, odcinek 8

Kolejny odcinek programu „Polowanie na kuchnie“ jest wyjątkowy. Nie tylko z powodu lokalizacji mieszkania, które Dorota wyremontuje, ale w szczególności ze względu na rodzinę, której nasza prowadząca wyczaruje nową kuchnię.
Ela i Wojtek mieszkają z trójką swoich dzieci w sercu warszawskiej Starówki. Na pierwszy rzut oka rodzina Eli nie różni się niczym od innych rodzin. Tymczasem historia synka Eli i Wojtka mrozi krew w żyłach. 2-letni Stasio wypadł z okna. Lekarze mówili, że będzie roślinką. Jednak dzięki uporowi i ogromnej pracy rodziców chłopczyk wyszedł na prostą i nie różni się niczym od dzieci w swoim wieku. Dorota poczuła wyjątkową sympatię do rodziców Stasia. Jest pełna podziwu dla ich wytrwałości i heroicznej pracy, jaką wykonali, żeby ratować syna, dlatego postanowiła nie tylko zrobić im piękną, nową kuchnię, ale również spełnić małe marzenia całej rodziny. Czy efekt końcowy przypadnie do gustu Eli, Wojtkowi i ich dzieciom?

Tagi:
remont, projekt, dom, łazienka, dekoracja wnętrz, dorota szelągowska, jak urządzić mieszkanie, pomysł na mieszkanie, pomysł na remont, odnawianie mebli, remont kuchni, pomysł na dekorację kuchni, jak umeblować kuchnię, funkcjonalna kuchnia
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Polowanie na kuchnie”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty