Pojedynek na modę

odcinek 9

Pojedynek na modę

Kolejne bliźniaczki praktycznie całe młodzieńcze życie spędziły razem. Jedna szkoła, jedna klasa, ci sami przyjaciele. Jedna z nich – Beata - uwielbia podróże i częste wyjazdy. Druga – Kasia - w przeciwieństwie do siostry jest domatorką. Jeśli chodzi o ubrania i modę, bliźniaczki mają zbliżone gusta. I tak naprawdę, korzystają z jednej, wspólnej szafy. Dziewczyny na co dzień ubierają się po prostu wygodnie. Do programu zgłosiły się, ponieważ chcą wprowadzić do swojej garderoby elegancję.

Tematem przewodnim dziewiątego odcinka będzie stylizacja na uroczystość weselną. Kasia otrzyma budżet w wysokości 500 zł, Dominika będzie w lepszej sytuacji, bo przypadną jej aż 3 000 zł. Jednak zanim stylistki przejdą do finałowej metamorfozy, zaproponują bliźniaczkom kilka modnych propozycji. Tutaj królować będą spódnice. Dominika wybierze dla Beaty m.in. wersję dopasowaną, ołówkową. Kasia zaś pokaże drugiej z sióstr, jak nosić plisowane spódnice.

Finałowe kreacje bliźniaczek będą się od siebie diametralnie różnić. Beata będzie niczym kolorowy kwiat. Zaprezentuje się w malinowej spódnicy i kwiecistej narzucie. Kasia natomiast pokaże się w bardziej klasycznym zestawie - eleganckim kombinezonie przełamanym sportowym elementem. Niestety, wygrać może tylko jedna metamorfoza. To, która tym razem okaże się lepsza, zdecyduje stylistka Seleny Gomez – Basia Richard.